ul. Witosa 72B, Kielce
facebook_page_plugin

Napędy do bram

Napędy do bram garażowych, uchylnych i segmentowych o sile ciągu od 50 do 100 kg pozwalające otwierać każdą bramę do wymiarów 3,0 x 3,0 m.

Napędy do bram przesuwnych o masie od 300 do 1500 kg i długości do 7,0 m firmy Faac.

W ofercie posiadamy model D600 i D1000. Automatyka ta charakteryzuje się bezawaryjnością i wysoką kulturą pracy. Posiadają one silnik 24V, z jednoczęciową szyną jezdną z łańcuchem napędowym, która zapewnia cichą i płynną obsługę wszelkich bram garażowych. Nie wymagają żadnych adaptacji dostosowujących bramę do montażu napędu i bez problemu może być instalowany w już zamontowanych bramach obsługiwanych dotychczas ręcznie.

Napęd do bram garażowych jest łatwy w montażu. Montuje się go do sufitu garażu. Bardzo proste programowanie umożliwia ustawienie pozycji krańcowych bramy (otwarcia/zamknięcia) i zwolnienia przed domknięciem. Po zakończeniu cyklu programowania napęd działa poprawnie bez jakichkolwiek regulacji.

 

 

Napędy do bram dwuskrzydłowych o masie skrzydła od 100 do 400 kg: włoskiej firmy Faac. Wszystkie modele wyposażone są w piloty dwu, trzy lub czterokanałowe 433 MHz.

FAAC 414P

Automatyka ta jest bardzo praktycznym rozwiązaniem przy automatyzowaniu bramy o długości skrzydła 4m. Napęd wyposażony jest w siłowniki tubowe - samoblokujące i dlatego nie wymaga stosowania dodatkowych zamków.

Ze względu na swoją tubową konstrukcję i sposób mocowania siłowników do bramy (od czoła) napęd FAAC 414 jest szybki i łatwy w montażu, bez konieczności wykonywania kosztownych przeróbek adoptujących. Dobry punkt podparcia bramy gwarantuje pewne blokowanie po zamknięciu nawet w przypadku szerokich bram.

Zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe zapewnia moduł elektroniczny instalowany na płytce centrali sterującej, który bezpośrednio kontroluje siłę ciągu napędu. W przypadku awarii mechanizm odblokowujący umożliwia odblokowanie skrzydeł bramy i obsługę ręczną. Koszt obsługi napędu elektromechanicznego FAAC 414 jest minimalny. Urządzenie pracuje niezawodnie w każdych warunkach atmosferycznych, w zakresie temperatur zewnętrznych od -20 stopni C do + 55 stopni C.

 

 

Automatyka do bram przesuwnych. FAAC 740 i 741

Napęd elektromechaniczny do bram przesuwnych do użytku przydomowego dla skrzydła o maksymalnym cięarze 500kg (740) lub 900 kg (741).

Modele 740 i 741 przeznaczone są do automatyzacji bram wjazdowych o długości maksymalnej 15m i cięarze do 500kg (740) lub 900kg (741). Zastosowane w nich silniki 230V zapewniają większą siłę pracy niż w modelach 12/24V, a ich konstrukcja oparta wyłącznie na przekładniach metalowych i precyzyjnym łożyskowaniu wału głównego gwarantuje niezawodną obsługę bramy przesuwnej o dowolnej konstrukcji przez długie lata.

Zastosowana najnowocześniejsza centrala sterująca 748D zapewnia możliwość wyboru i programowania wszelkich parametrów pracy, a dodatkowo jest wyposażona w funkcje zwiększające funkcjonalność, bezpieczeństwo i kulturę pracy, takie jak: otwarcie częciowe (przejście dla pieszych), regulowane spowolnienie i wyhamowywanie przed zatrzymaniem bramy., sygnalizację przeglądu okresowego (licznik cykli pracy) i wiele innych, w większości nieosiągalnych w modelach konkurencyjnych.

 

Dane firmy

Bramstal s.c.

ul. Witosa 72B, Kielce

NIP 9591968458

Kontakt

41 331 49 62

41 362-64-72

biuro.bramstal@wp.pl