ul. Witosa 72B, Kielce
facebook_page_plugin

O nas

Nasza firma powstała w 1992 roku. Początkowo zajmowała się wyłącznie produkcją bram garażowych uchylnych i tradycyjnie otwieranych, które do dziś produkowane są z kształtowników zamkniętych oraz blach stalowych powlekanych w trzydziestu kolorach podstawowych i kilku kolorach drewnopodobnych.

W 1995 roku uruchomiona została produkcja blach trapezowych T5, T8, T15, później rozszerzona o trapezy T12, T18, TR8. Blachy używane początkowo tylko na potrzeby własnej produkcji bram garażowych powiększały w latach następnych swój udział w całej ofercie handlowej firmy.

Od kilku lat ze względu na coraz większe możliwości produkcyjne proponujemy naszym klientom obróbki blacharskie i parapety. Posiadając własny park maszynowy oferujemy usługi trapezowania blach. Dostosowując się do potrzeb rynku uruchomiliśmy produkcję własnych segmentowych bram przemysłowych i garażowych, które wykonujemy na każdy wymiar i w bardzo krótkich terminach.

Najnowszym produktem poszerzającym naszą ofertę są bramy uchylne wykonywane ze stalowych profili ocynkowanych. Jesteśmy dystrybutorem blach drewnopodobnych w kolorach min. Mahoń, Orzech, Złoty dąb. Od siedmiu lat zajmujemy się również sprzedażą wysyłkową części do bram segmentowych. Obecnie trwają prace nad produkcją kątowników i prowadnic do bram segmentowych. Nasza firma rozwija się intensywnie o czym świadczy coraz szerszy asortyment w naszej ofercie. Stale dokonujemy analizy potrzeb Naszych klientów i efektywnie spełniamy ich oczekiwania.

Dane firmy

Bramstal s.c.

ul. Witosa 72B, Kielce

NIP 9591968458

Kontakt

41 331 49 62

41 362-64-72

biuro.bramstal@wp.pl